Johans Städmaskiner
Städmaskiner, tillbehör och service för bästa resultat.
Ring 060-12 91 00 så får du rena golv, snabbt och enkelt.

Här presenterar vi våra medarbetare med kontaktuppgifter.

Välkommen att kontakta oss för information och förfrågningar.

 

Anders Johansson

Anders Johansson
VD och delägare

070-665 89 83
anders@johans.se

Mats Johansson

Mats Johansson
Delägare och säljansvarig

070-690 89 61
mats@johans.se

 
Conny Westin

Conny Westin
Säljare Hako Västernorrland
och Jämtlands län

070-681 06 06
conny@johans.se

Picko Krohn

Picko Krohn
Säljare Hako
Gävleborgs län

070-101 64 16
picko@johans.se

Urban Sjölander

Urban Sjölander
Säljare Orbot och i-mop

070-101 11 00
urban@johans.se

Erik Lindström

Erik Lindström
Säljare UltraH2O
Norrland

072-080 15 80
erik@johans.se

Henrik Swenson

Henrik Swenson
Order & Logistik

076-677 71 00
henrik@johans.se

Rasmus Burvall

Rasmus Burvall
Service- och verkstadschef

070-181 01 00
rasmus@johans.se

Niclas Burvall

Niclas Burvall
Servicetekniker
Västernorrlands län

070-690 88 54
niclas@johans.se

Dennis Sandström

Dennis Sandström
Servicetekniker
Västernorrlands län

072-080 19 60
dennis@johans.se

Henrik Näsman

Henrik Näsman
Servicetekniker
Västernorrlands län

072-080 23 20
henrik.n@johans.se

Oscar Sund
Servicetekniker
Gävleborgs Län

070-690 89 34
oscar@johans.se

Mikael Sjölander
Servicetekniker
Gävleborgs län

070-108 98 80
mikael@johans.se


Gunilla Johansson
Administration & Ekonomi

060-789 05 82